Hair Transplantation

EN-Saç dökülmesi toplumda hem erkek, hem de kadınları etkileyen, kişinin sosyal yaşantısında olumsuz etkileri olan yaygın bir sağlık sorunudur. Saç dökülmesinin birçok nedenleri vardır. En sık gördüğümüz saç dökülme tipi erkek tipi saç dökülmesi olarak da bilinen genetik yatkınlığın etken olduğu "androjenik alopesi" dir.

Saç ekiminde FUE tekniği

Fue nedir? (Follicular Unit Extraction)

Kelime anlamı olarak kıl kökünün alım şeklini tarif eden Fue tekniği kıl kökünün tek tek alındığını tanımlamaktadır.

Fue yöntemi: Saç greftleri içerdikleri saç köküne göre gruplara ayrılarak ekime hazırlanır. Saç ekimi yapılacak sahada ön saç çizgisi belirlenir. Bölgedeki mevcut saç kıllarının yönüne dikkat edilerek küçük kanallar açılır. Bu işlem sırasında alanda mevcut olan saç köklerine zarar verilmez ve bölgedeki saç yoğunluğuna dikkat edilerek kanal açılır. Saç greftlerinin 1.2 kök içerenleri tercihen ön saç çizgisini oluşturmak üzere kullanılır. Daha fazla saç kökü içeren greftler tepe bölgesinde oluşturulan saç helezonundaki saç sıklığını arttırmak için kullanılır.

HELP

OUR SERVICES

LET US CALL YOU FOR FREE CONSULTANCY

kubkt.com web site all rights reserved by MTN Medikal
All rights to the text, photos, illustrations and topics published on the site belong to kubkt.com website. It cannot be quoted without permission.
Netroma Teknoloji Logo
Coding & Support
Netroma Teknoloji
SSL Sertifikası
SSL
Encrypted
Version 1.13.17.16